Informacja

Szanowny Mieszkańcu,

Chcielibyśmy Cię uspokoić, że w tym pełnym wyzwań okresie spowodowanym pojawieniem się wirusa COVID-19 możesz liczyć na Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o.
Mając jednak na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo publiczne zostały wprowadzone ograniczenia w dostępności dla mieszkańców naszego biura Działu Usług Zewnętrznych przy ul. Nowowiejskiego 10/12.
W okresie od 16.03.2020r. do odwołania większość naszych pracowników będzie wykonywać pracę zdalną, dlatego prosimy o kontaktowanie się z nami za pomocą:
- telefonu: 34 322 60 37
- poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, iż
1. w okresie od 16.03.2020r. do odwołania nie będą wydawane worki big-bag na odpady remontowo - budowlane;
2. od dnia 18.03.2020r. do dowołania wstrzymuje się przyjmowanie odpadów w Stacjonarnym Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Sobuczynie ul. Konwaliowa 1;

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

elektrosmieci

spszok-na www

 ekoedukacja

 

iis

ue

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Sobuczynie jest spółką gminną ze 100% udziałem Miasta Częstochowa. Spółka działa w Regionie I województwa śląskiego który obejmuje powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski, lubliniecki, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu zlokalizowane na tym terenie.

Kontakt
Admin Panel
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.