UWAGA!

Szanowni Państwo w związku z ograniczeniami i zmianami w organizacji ruchu w niektórych rejonach miasta w dniach 27 i 28 lipca 2016 roku, Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. informuje, iż:

- w zabudowie wielolokalowej w strefie zamkniętej dla ruchu kołowego, odbiór odpadów przypadający na dzień 27 lipca 2016 roku (środa), odbędzie się w godzinach nocnych i porannych w dniu 27 lipca 2016 roku;

- odbiór odpadów komunalnych z wszystkich nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi zaplanowany na dzień 28.07.2016 roku odbędzie się dnia 30.07.2016 roku. Prosimy o przygotowanie pojemników do odbioru zgodnie z obowiązującymi przepisami w dniu 30.07.2016 roku.

Za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu przepraszamy.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Gospodarowania Odpadami, tel. 34 310-30-45

elektrosmieci

spszok-na www

 ekoedukacja

 

iis

ue

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Sobuczynie jest spółką gminną ze 100% udziałem Miasta Częstochowa. Spółka działa w Regionie I województwa śląskiego który obejmuje powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski, lubliniecki, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu zlokalizowane na tym terenie.

Kontakt
Admin Panel
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.