Zestaw edukacyjny dla przedszkolaka!

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu tematyką, dotyczącą zasad prawidłowego gospodarowania odpadami Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie prowadzi akcję promującą selektywną zbiórkę odpadów wśród dzieci z częstochowskich przedszkoli. Akcja, pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka, polega na wręczeniu każdemu przedszkolakowi kompletu materiałów promujących selektywną zbiórkę odpadów, w postaci bloku rysunkowego, kredek oraz kolorowanki. Materiały zostaną dostarczone do wszystkich przedszkoli publicznych i niepublicznych w najbliższych dniach.

 

Niniejsze przedsięwzięcie jest jednym z elementów kompleksowej akcji informacyjno- promocyjnej skierowanej do mieszkańców Częstochowy, w której szczególny nacisk położony jest na najmłodszą część społeczeństwa naszego miasta.

Materiały zostały zakupione w ramach projektu „Rozbudowa Zakładu Zagospodarowania Odpadów dla Subregionu Północnego Województwa Śląskiego”, Nr POIS.02.01.00-00-002/08, współfinansowanego przez Unię Europejską ze Środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Projekt dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Komplet materiałów promocyjnych otrzyma każdy przedszkolak!!!

image001

elektrosmieci

spszok-na www

 ekoedukacja

 

iis

ue

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Sobuczynie jest spółką gminną ze 100% udziałem Miasta Częstochowa. Spółka działa w Regionie I województwa śląskiego który obejmuje powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski, lubliniecki, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu zlokalizowane na tym terenie.

Kontakt
Admin Panel
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.